RN73R2BTTD58R3B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD58R3B10
JLCPCB Part #
C2571735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS