RN73R2BTTD5832B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5832B25
JLCPCB Part #
C2547547
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS