RN73R2ATTD2322F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD2322F100
JLCPCB Part #
C4078424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS