RN73H1JTTD8870B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8870B50
JLCPCB Part #
C4176950
Description
100mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS