ERJ-U08J220V
MFR.Part #
ERJ-U08J220V
JLCPCB Part #
C1013380
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS