RN73R2BTTD5422B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5422B50
JLCPCB Part #
C4285854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS