RN73H1JTTD1760F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1760F50
JLCPCB Part #
C3919149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS