RN73R2BTTD5363D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5363D50
JLCPCB Part #
C2528732
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS