ERA-8AEB2553V
MFR.Part #
ERA-8AEB2553V
JLCPCB Part #
C4078386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS