RN73R2BTTD5361D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5361D50
JLCPCB Part #
C4091103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS