RK73G2ATTD4023D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD4023D
JLCPCB Part #
C5850816
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS