RN73R2BTTD5300A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD5300A05
JLCPCB Part #
C4162044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS