SLR1TTE4752D
MFR.Part #
SLR1TTE4752D
JLCPCB Part #
C4095177
Description
-55℃~+180℃ 1W 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS