RN732BTTD7411A25
MFR.Part #
RN732BTTD7411A25
JLCPCB Part #
C4293654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS