SG73P2ERTTD1203D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1203D
JLCPCB Part #
C6482866
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS