RN73R2BTTD51R7C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD51R7C10
JLCPCB Part #
C4304341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS