RN73R1JTTD7500A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD7500A10
JLCPCB Part #
C2574399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS