RN732ATTD1043B50
MFR.Part #
RN732ATTD1043B50
JLCPCB Part #
C4220617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS