RN732BTTD8061B50
MFR.Part #
RN732BTTD8061B50
JLCPCB Part #
C3980672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS