RN73R2BTTD48R7D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD48R7D50
JLCPCB Part #
C2529666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS