CRGH1206F1K15
MFR.Part #
CRGH1206F1K15
JLCPCB Part #
C3918632
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS