SG73P2ERTTD3093F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3093F
JLCPCB Part #
C6678035
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS