SG73S2BRTTD820G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD820G
JLCPCB Part #
C6679148
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS