RN73R2BTTD4533D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4533D50
JLCPCB Part #
C4144876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS