RN73R2ETTD4870A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4870A10
JLCPCB Part #
C4158253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS