TNPW120611K0BHEA
MFR.Part #
TNPW120611K0BHEA
JLCPCB Part #
C4297909
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS