SG73G1JTTD4530D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4530D
JLCPCB Part #
C7359177
Description
-55℃~+155℃ 333mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS