RN73R2BTTD4370A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4370A10
JLCPCB Part #
C4070927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS