RN73R2BTTD2712A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2712A25
JLCPCB Part #
C4219465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS