SR73W3ATTER187F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTER187F
JLCPCB Part #
C2601849
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 187mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS