SG73P1JRTTD1130D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1130D
JLCPCB Part #
C6221148
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS