RN73R2BTTD4222D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4222D10
JLCPCB Part #
C2553574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS