HV732ATTD7323F
MFR.Part #
HV732ATTD7323F
JLCPCB Part #
C4283426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS