RP73D2B174RBTDF
MFR.Part #
RP73D2B174RBTDF
JLCPCB Part #
C1728101
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS