RN73H2BTTD2050C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2050C50
JLCPCB Part #
C4158752
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS