RN73R2BTTD3902F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3902F50
JLCPCB Part #
C4036512
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS