RT1206BRE077R15L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE077R15L
JLCPCB Part #
C5879790
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS