RN732ATTD4872F10
MFR.Part #
RN732ATTD4872F10
JLCPCB Part #
C4006936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS