RN73R2BTTD3600F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3600F10
JLCPCB Part #
C2551232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS