RN731ETTP1381D50
MFR.Part #
RN731ETTP1381D50
JLCPCB Part #
C4036259
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS