RN73H1JTTD2943F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2943F25
JLCPCB Part #
C4030703
Description
100mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS