SG73P2ATTD5R10F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5R10F
JLCPCB Part #
C514996
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS