RN73H1JTTD4270A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4270A05
JLCPCB Part #
C4227889
Package
0603
Description
100mW 427Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS