RN732ATTD4702B10
MFR.Part #
RN732ATTD4702B10
JLCPCB Part #
C4041291
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS