RK73H1HTTC8252D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8252D
JLCPCB Part #
C2578949
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS