CPF1206B15K8E1
MFR.Part #
CPF1206B15K8E1
JLCPCB Part #
C1703565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS