RN73R2BTTD3123D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3123D25
JLCPCB Part #
C4323197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 312kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS