RK73H3ATTE8664F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8664F
JLCPCB Part #
C2581575
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS