RK73H3ATTE8201F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8201F
JLCPCB Part #
C2581366
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS