RN73R1JTTD1013D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1013D50
JLCPCB Part #
C3938313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS